Zarząd Powiatu Tatrzańskiego uprzejmie informuje, że na drodze powiatowej ul. Oswalda Balzera realizowane jest zadania pn.:

Przebudowa drogi powiatowej nr 1648K ul. Oswalda Balzera od km 3+425,00 do km 4+425,00 oraz od km 5+060,50 do km 6+050,00 w m. Zakopane, Murzasichle – powiat tatrzański.

Na wykonanie zadania podpisana została umowa z Firmą Handlowo – Usługową STACHOŃ z siedzibą w Poroninie. Koszt zadania wynosi 5 462 236,51 zł brutto.

Termin zakończenia prac na w/w odcinkach drogi tj. rejon wejścia na szlak Kopieniec oraz odcinek od skrzyżowania z drogą gminną w kierunku Murzasichla do polany Palenica Pańszczykowa planowany jest na dzień 25 listopada 2023r.

Przebudowa drogi dofinansowana jest z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w wysokości 2 425 234,00 złotych.

W związku z prowadzonymi pracami na w/w odcinkach drogi nastąpią utrudnienia w ruchu.

W celu sprawnego i bezpiecznego przeprowadzenia robót prosimy o zastosowanie się do wprowadzonej zmiany organizacji ruchu.

Za spowodowane utrudnienia przepraszamy.