W Urzędzie Gminy Bukowina Tatrzańska 8 sierpnia zawarto umowy na dofinansowanie remontów dróg w Powiecie Tatrzańskim. Środki zostaną przekazane w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
Wśród beneficjentów znalazła się również Gmina Bukowina Tatrzańska. Dzięki pozyskanemu wsparciu wyremontowana zostanie ulica Brzyski w Leśnicy. Gmina Bukowina Tatrzańska skorzysta również na środkach pozyskanych przez Powiat Tatrzański, który wykona remont drogi na odcinku Brzegi - Łysa Polana. Gratulujemy również Gminie Kościelisko, która pozyskała środki na remont dróg w Dzianiszu i Witowie.

W uroczystym podpisaniu umów udział wzięli Wicewojewoda Małopolski Pan Mateusz Małodziński, parlamentarzyści i samorządowcy z naszego regionu.

Źródło i fotografie: Urząd Gminy Bukowina Tatrzańska