• tablica_id39
W dniu 07.10.2010r. zakończone zostały roboty budowlano - montażowe prowadzone przez Podhalańskie Przedsiębiorstwo Drogowo - Mostowe S.A. w Nowym Targu w ramach realizacji projektu pn.  „Przebudowa drogi powiatowej Czarny Dunajec – Poronin nr K1651" współ- finansowanego ze środków Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego, Działanie 4.1 Rozwój infrastruktury drogowej, Schemat C: Drogi powiatowe.

Zmodernizowano drogę powiatową nr K1651 Czarny Dunajec – Poronin o długości 8 km na odcinku Nowe Bystre – Ząb –Suche.

Całkowita wartość projektu wyniosła 7 805 573,00 zł., w tym dofinansowanie ze środków europejskich 3 470 190,00 zł.

Głównym celem projektu jest zapewnienie sprawnego modelu komunikacyjnego w powiecie tatrzańskim poprzez przebudowę i modernizację istniejącej infrastruktury drogowej.

Planowany termin rzeczowego i finansowego zakończenia realizacji projektu: 28.02.2011r.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
w ramach Małopolskiego Regionalnego
Programu Operacyjnego na lata 2007-2013

„Fundusze Europejskie dla Małopolski"

Zdjęcia: Jacek Leśniewski / w-jak-fotografia.pl

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - https://www.powiat.tatry.pl/images/fundusze_eu/zdjecia_projekty/droga_powiatowa_K1651