W piątek 2 listopada 2018 r. w obecności Starosty Tatrzańskiego Piotra Bąka, Sekretarza Powiatu Marka Borkowskiego oraz Naczelnika Wydziału Organizacyjnego i Spraw Obywatelskich Katarzyny Chyc odbyło się uroczyste ślubowanie Pani Marzeny Łojas pracownika Starostwa Powiatowego w Zakopanem.

Zgodnie z ustawą o pracownikach samorządowych kandydatka do pracy w urzędzie odbyła służbę przygotowawczą mającą na celu teoretyczne i praktyczne przygotowanie do należytego wykonywania obowiązków służbowych. Przystąpiła do egzaminu końcowego prezentując wiedzę na bardzo wysokim poziomie.

Po złożeniu ślubowania Starosta Tatrzański wręczył akt zakończenia służby przygotowawczej.

Składamy serdeczne wyrazy uznania za dotychczasową pracę i życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej oraz pomyślności w życiu osobistym.

• DSC03098
  • DSC03100