logo powiatu

28 marca 2019 r. (czwartek) o godz. 8.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Zakopanem przy ul. Chramcówki 15 odbędzie się V Sesja Rady Powiatu Tatrzańskiego.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie Sesji, powitanie gości, stwierdzenie quorum, przyjęcie porządku obrad.
  2. Przyjęcie protokołu z IV Zwyczajnej Sesji Rady Powiatu Tatrzańskiego.
  3. Sprawozdanie Starosty z pracy Zarządu Powiatu za okres pomiędzy IV a V Sesją Rady.
  4. Interpelacje i zapytania Radnych.
  5. Inwestycje i remonty w 2018 r.  – stan przygotowań do   realizacji  zamierzeń w 2019 r.  (w tym w infrastrukturze oświatowej).
  6. Informacja o funkcjonowaniu służb zespolonych na terenie  Powiatu Tatrzańskiego w 2018 r.
    1. Komendy Powiatowej Policji,
    2. Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej.
  7. Sprawozdanie z działalności PCPR za rok 2018 oraz informacja o bieżącej działalności.
  8. Przyjęcie uchwały w sprawie: zmian w budżecie Powiatu Tatrzańskiego na rok 2019.
  9. Przyjęcie uchwały w sprawie: zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Tatrzańskiego.
  10. Przyjęcie uchwały w sprawie: wyrażenia zgody na zawarcie umowy dzierżawy nieruchomości.
  11. Przyjęcie uchwały w sprawie:  wyrażenia zgody na przedłużenie terminu dzierżawy nieruchomości w trybie bezprzetargowym.
  12. Przyjęcie uchwały w sprawie: zatwierdzenia Regulaminu działalności Rady Społecznej Szpitala Powiatowego im dr. T. Chałubińskiego w Zakopanem.
  13. Przyjęcie uchwały w sprawie: zatwierdzenia Regulaminu działalności Rady Społecznej Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” im. Klary Jelskiej w Zakopanem.
  14. Przyjęcie uchwały w sprawie:  podziału środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób  Niepełnosprawnych na 2019 r.
  15. Przyjęcie uchwały w sprawie: rozpatrzenia i przekazania skarg i wniosku.
  16. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania Radnych.
  17. Sprawy bieżące.
  18. Wolne wnioski i oświadczenia Radnych.
  19. Zamknięcie obrad.