30 grudnia 2019 r. (poniedziałek) o godz. 8.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Zakopanem przy ul. Chramcówki 15 odbędzie się XII Sesja Rady Powiatu Tatrzańskiego.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie Sesji, powitanie gości, stwierdzenie quorum, przyjęcie porządku obrad.
  2. Przyjęcie protokołu z XI  Zwyczajnej Sesji Rady Powiatu Tatrzańskiego.
  3. Sprawozdanie Starosty z pracy Zarządu Powiatu za okres pomiędzy XI, a XII Sesją Rady.
  4. Interpelacje i zapytania Radnych.
  5. Przyjęcie uchwały w sprawie: zmian w budżecie Powiatu Tatrzańskiego na rok 2019.
  6. Przyjęcie Uchwały Budżetowej Powiatu Tatrzańskiego na rok 2020.
  7. Przyjęcie uchwały w sprawie: przyjęcia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Tatrzańskiego.
  8. Przyjęcie uchwały w sprawie: zmian w uchwale w sprawie przyznawania Nagrody Starosty Tatrzańskiego za szczególne osiągnięcia dla kultury regionalnej na terenie Powiatu Tatrzańskiego.
  9. Przyjęcie uchwały w sprawie: podziału środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji  Osób  Niepełnosprawnych na 2019 r.
  10. Przyjęcie uchwały w sprawie: przyjęcia Samorządowej Karty Praw Rodzin.
  11. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania Radnych.
  12. Sprawy bieżące.
  13. Wolne wnioski i oświadczenia Radnych.
  14. Zamknięcie obrad.