Wczytywanie...

Powiat Tatrzański - Starostwo Powiatowe W Zakopanem

Szukaj

Szukaj

Szukaj

pusty obrazek

Pożegnanie Danuty Wojnarskiej

4 czerwca 2026

Podczas XXII Sesji Rady Powiatu Tatrzańskiego w dniu 28 maja 2026 r. odbyło się uroczyste pożegnanie kończącej pracę w Starostwie wieloletniej Naczelniczki Wydziału Ochrony Środowiska Danuty Wojnarskiej, która w ostatnim czasie pełniła funkcję Geologa Powiatowego.

Danuta Wojnarska pracę w Starostwie rozpoczęła w 1999 r. na stanowisku Kierownika Referatu Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa. Od 2000 r. pełniła funkcję Naczelnika Wydziału, a od 2002 r. także Geologa Powiatowego. Podczas sesji, składając oficjalne podziekowania i życzenia, żegnał ją Zarząd Powiatu na czele ze Starostą Andrzejem Skupniem, Radni oraz współpracownicy.


Szanowna Pani Danuto,

z okazji zakończenia pracy w Starostwie Powiatowym Zakopanem składamy Pani najserdeczniejsze podziękowania
za wieloletnią sumienną pracę na rzecz urzędu i całej społeczności naszego powiatu - od samego początku jego istnienia.

Przez ponad 27 lat z ogromnym profesjonalizmem i oddaniem służyła Pani współpracownikom i mieszkańcom
swoją specjalistyczną wiedzą i doświadczeniem w zakresie ochrony środowiska, rolnictwa, leśnictwa i gospodarki wodnej
na stanowisku Kierownika Referatu, Naczelnika Wydziału, a także Geologa Powiatowego.

Dziękujemy nie tylko za codzienne merytoryczne wsparcie, ale także za życzliwość, wyrozumiałość, uśmiech, owocną współpracę
oraz bycie częścią sprawdzonego zespołu.

Życzymy Pani pomyślności w życiu osobistym, zdrowia oraz zasłużonego odpoczynku, a także dużo satysfakcji z zawodowych osiągnięć.

Z wyrazami szacunku

Starosta Tatrzański, Wicestarosta, Zarząd Powiatu Tatrzańskiego,
Rada Powiatu Tatrzańskiego
oraz pracownicy Starostwa Powiatowego w Zakopanem