Wielkimi krokami zbliża się grudzień, a wraz z nim Boże Narodzenie. Pozostały czas warto przeznaczyć na świąteczne przygotowania w wyjątkowym miejscu. W tym celu zorganizowany zostanie Jarmark Świąteczny w Kościelisku, który wprowadzi każdego w świąteczny nastrój.

Zapraszamy wszystkich, pragnących poczuć ciepło bożonarodzeniowego klimatu, odnaleźć niebanalne prezenty, którymi można obdarować najbliższych. Zachęcamy tych, którzy chcą kupić rękodzielnicze ozdoby, uświetniające dom podczas świąt Bożego Narodzenia. Proponujemy również wspólne ubieranie choinki w rodzinnej atmosferze pod białymi Tatrami, Mikołajki dla najmłodszych i wiele innych atrakcji.  Posmakować można będzie różnorodnych łakoci i specjałów wspierając przy okazji stowarzyszenia o działalności charytatywnej. Zimową aurę ogrzeją koncerty kolęd i żywiołowe występy zespołów regionalnych.

To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w Kościelisku przy scenie plenerowej, miejscu związanym z kulturą regionalną, o nietuzinkowym uroku, które tym razem za sprawą Jarmarku Świątecznego, przepełnione będzie rodzinnymi spotkaniami, radością  i niepowtarzalną bożonarodzeniową, podhalańską atmosferą.

 Organizatorami Jarmarku Świątecznego Kościelisko są:
Wójt Gminy Kościelisko
Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej Kościelisko
Tatrzańska Agencja Rozwoju Promocji i Kultury

Wystawców chcących wziąć udział w Jarmarku prosimy o kontakt:
Tatrzańska Agencja Rozwoju Promocji i  Kultury
Ul. Tetmajera 24, 34-500 Zakopane
Tel. 18 20 613 20 wew. 111 lub 100
Kom. 600 904 281
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.