Uprzejmie informujemy, że w celu ułatwienia i przyspieszenia Państwa wizyty w Wydziale Komunikacji i Transportu, uruchomiliśmy innowacyjny system rezerwacji wizyt wraz z bieżącym podglądem statusu kolejek na stronie internetowej urzędu oraz powiadamianiem sms o zbliżającym się terminie wizyty.

System rezerwacji oraz podgląd kolejek jest dostępny na stronie Starostwa Powiatowego w Zakopanem www.powiat.tatry.pl pod ikonką Rezerwacja online oraz Status kolejek online, a także pod bezpośrednim linkiem do strony systemu rezerwacja.tatry.pl/ktChcąc skorzystać z rezerwacji należy wejść na stronę www.powiat.tatry.pl wybrać ikonę rezerwacja online lub wejść na stronę  rezerwacja.tatry.pl/kt , a następnie wskazać rodzaj czynności i wybrać miesiąc, dzień i godzinę wizyty. Po wypełnieniu wymaganych pól i wybraniu przycisku "umów wizytę" wyświetli się potwierdzenie rezerwacji wraz z kodem, który należy zachować. W trakcie rezerwacji wizyty należy podać numer telefonu komórkowego i adres email. Są to dane, które ułatwią kontakt pracowników Urzędu z Interesantem oraz umożliwią wysłanie powiadomienia z systemu o zbliżającym się terminie rezerwacji wizyty. Zarezerwowanie jednej wizyty upoważnia do załatwienia tylko jednej sprawy. Osoba rezerwująca wizytę zobowiązana jest do przybycia do Urzędu co najmniej 5 minut przed planowaną godziną rezerwacji, wybrania opcji Potwierdzenie wizyty umówionej na monitorze dotykowym automatu biletowego znajdującego się w holu Urzędu przed Wydziałem Komunikacji i Transportu, wpisania kodu otrzymanego przy potwierdzeniu rezerwacji oraz pobrania biletu. Brak potwierdzenia przybycia do urzędu poprzez pobranie  biletu przed zaplanowaną godziną powoduje przesunięcie zaplanowanej godziny lub jej anulowanie.

Wybierając ikonę Status kolejek online na stronie www.powiat.tatry.pl lub Podgląd kolejek na stronie rezerwacja.tatry.pl/kt można zweryfikować w bieżącym momencie aktualny obsługiwany numer biletu oraz liczbę oczekujących osób (biletów) w konkretnej kolejce spraw.

Zapraszamy do zapoznania się z systemem i zachęcamy do rezerwacji wizyty z wykorzystaniem internetowego systemu rezerwacji wizyt.