Starostwo Powiatowe w Zakopanem informuje, że od 21 marca 2022 r. w Liceum Ogólnokształcącym im. O. Balzera w Zakopanem oraz w Zespole Szkół Hotelarsko – Turystycznych im. W. Zamoyskiego w Zakopanem zostaną uruchomione oddziały przygotowawcze dla młodzieży z Ukrainy.

Celem utworzenia klas jest przygotowanie uczniów do pobierania nauki w Polsce oraz funkcjonowanie w nowym społeczeństwie poprzez naukę języka polskiego i inne zajęcia edukacyjne. Szczegółowe informacje można uzyskać w:

Liceum Ogólnokształcącym im. O. Balzera w Zakopanem, ul. Słoneczna 1, 34-500 Zakopane

Zespole Szkół Hotelarsko – Turystycznych im. W. Zamoyskiego, ul. Partyzantów 1/5, 34-500 Zakopane, tel. 18 20 66846, e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy.