Zespół Szkół Budowlanych im. dra Władysława Matlakowskiego w Zakopanem zatrudni od roku szkolnego 2021/2022 nauczyciela elektrycznych przedmiotów zawodowych: Eksploatacja instalacji i urządzeń elektrycznych oraz Pracownia eksploatacji instalacji elektrycznych - w zawodzie: technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, w wymiarze: 7,73 godz. (9 godz. w I semestrze, 6 godz. w II semestrze).

Wymagane kwalifikacje:

wykształcenie wyższe magisterskie lub licencjat - elektryk lub elektrotechnik.

Kwalifikacje pedagogiczne można uzupełnić w trakcie zatrudnienia.

Oferujemy dobre warunki pracy z małą grupą uczniów oraz przyjazną atmosferę w pracy.

Zainteresowanych prosimy o kontakt ze szkołą ul. Krupówki 8 34-500 Zakopane, numer telefonu: 18 20 144 10 lub kontakt e-mailowy  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..