logo powiatu

W związku z podejmowaniem działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się choroby zakaźnej wywołanej wirusem SARS-CoV-2 Wydział Komunikacji i Transportu informuję, że od dnia 15 marca 2020 rezerwacja wizyty tylko i wyłacznie drogą internetową. Nie będzie możliwości pobrania biletów w siedzibie Starostwa Powiatowego w Zakopanem. Aby dokonać rejestracji bądź innej czynności w Wydziale Komunikacji należy wejść na stronę internetową www.powiat.tatry.pl następnie wybrać zakładkę „rezerwacja online” znajdującą się z lewej strony i dokonać odpowiedniego wyboru.

Ponadto informujemy, że zgłoszenia zbycia i nabycia pojazdów można przesyłać drogą pocztową, profilem zaufanym e-PUAP lub adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zaleca się aby w holu przebywały tylko osoby zapisane na konkretną godzinę na 5 minut przed przyjęciem